Zavírám knihu tajných přání a snů. Začnu opět odpočátku.

Duben 2013

Příběh- Vezmeš si mě?

30. dubna 2013 v 20:20 | Kačík |  Jednorázovky
Byl krásný letní den a já s mým přítelem jsme právě oslavili pět let co jsme spolu. Přišla jsem na večeři, na kterou mě můj přítel Kevin pozval. Vzala jsem si na sebe fialové šaty, které na ramínkách měly rudé růže. Jako předkrm jsem si dala lehčí dortík, k hlavnímu jídlu jsem si dala pikantní kuře s bramborama a nakonec ovocný salát. Oba jsme dojedli a Kevin šel ke mě. Poklekl a zeptal se mě,, Ariano Kvízová, vezmeš si mě za muže?,,. Hned jsem mu skočila do náruče a řekla ano.
Od toho dne uplynulo šest měsícu a my se připravovali na svatbu. Všechno šlo podle plánu už zbýval jen týden a my měli všechno zařízené. Teda kromě šatů, hned toho dne jsem šla se svojí nejlepší kamarádkou do jednoho menšího svatebního obchůdku a tam jsme vybrali jedny překrásné šaty. Po zbytek týdne jsem byla celá natěšená.
Už, už měl být ten velký den D. Přijela k nám moje sestra, s kterou mimochodem můj přítel na střední chodil. Bohužel má sestra byla pořád do Kevina zamilovaná.
Byl ten velký den D, na který jsem se připravovala dlouho. Už jsem měla šaty, makeup, účes a měla jsem už jít a vzít si mého příteli a být maželé. Šla jsem pomalu k oltáři a má sestra se zvedla a v pohodě šla ke Kevinovi a políbila ho, můj přítel ji nechtěl políbit a tak ji odstrknul. Ona pak odešla, ale před tím zařvala na mě tvůj přítel tě podvedl, včera semnou. Nevěřila jsem jí, ale když jsem se podívala na Kevina koukal úplně někam jinam. Zeptala jsem se ho na to, řekl že ne, hned jsem poznala že lže, tak jsem s pláčem utekla od oltáře. Odstěhovala jsem se od něj a koupila si svůj byt.
Teď po 6 letech, co se to stalo žiju s mou adoptovanou dcerou Hankou a kočkou. Máme krásný život a za to jsem ráda.

Otázka

30. dubna 2013 v 18:49 | Kačík |  Téma týdne
K tomuhle tématu týdne mě napadá otázka. Každý den se sebe nebo někoho na něco zeptám. Ať je to třeba jen kvůli tomu jak se má, jestli mi pujčí tužku. Když se ptám sebe je to takový divný. Někomu z vás to může přijít, že jsem blázen, když se ptám sama sebe, ale to nevadí. Já se sebe ptám třeba: Káťo, snad sis nezapoměla nic do školy? nebo Káťo, nejsi rozcuchaná?. Vím asi jsem blázen, ale to je u mě normální. Také se někdy ptám proč život nemůže být kouzelný, magický, fantastický. Prostě podle mě. Kdyby měl být svět jen podle mě zrušila bych války a ty lidi, kteří by můj svět zkazily. Můj svět by byl nádherný krásně pohádkový, kde bych mohla vyjít z mého domku, který by byl na louce. Lehnout si do trávy, kde by rostli krásné květiny a číst si romány. No vidíte z tématu týdne jsem udělala můj svět. No nic dneska končím. Možná napíšu další díl nebo jen takový příběh. Uvidím zatím ahoooj.

Proč zrovna já?

27. dubna 2013 v 10:30 | Kačík |  Téma týdne
Proč zrovna já? Tuto otázku si kladu často. Nejčastěji když mě učitelka vyvolá k tabuli. A pak tam jen stojím a nic nevím Smějící se. Taky si říkám tuto otázku když je mi smutno, někdo mě zraní. Potom si uvědomím, že na světe se lidé mají hůř než já. Nemají co jíst, co pít. Pak se vždy rozbrečím.

Pár fotek mé tvorby

18. dubna 2013 v 19:58 | Kačík |  Téma týdne
Před chvílí jsem byla venku a nafotila nějaké květiny, ale některé i doma
Více v celém článku

Květiny

18. dubna 2013 v 15:40 | ♥Katie♥ |  Téma týdne
Tohle téma se mi hodí. Dnes mám narozky je mi 12. Před chvílí jsem dostala dárky a kytky. Květiny: růže a tulipány. Tulipány jsou moje nejoblíbenější květiny. Po nich jsou ty růže.
Tady máte pár citátů:

Dítě je živý květ země.
Maxim Gorkij

Člověk má být zdvořilý, květina má vonět.
Hindské přísloví

Láska je jako květina. Nádherná než zvadne…
Autor neznámý

Nakonec obrázky Květin

http://www.kvetiny-hasonova.cz/data/shared/files/gallery/5/1257337400_rose.jpg
http://www.kvetiny-hasonova.cz/data/shared/files/gallery/5/1257337507_flower_tulips.jpg
Spring Flowers

Nový život v Anglii 1.díl

15. dubna 2013 v 18:29 | Kačík |  Nový život v Anglii
Po dlouhé době píši další příběh, snad se vám bude líbit.

Nejdřívě vám něco o sobě řeknu. Jmenuji se Sandra, je mi 14 let. Moje oblíbená barva je modrá. Navíc super věc dneska jedu k tetě do Anglie kde budu bydlet, chodit do školy. Hlavní důvod proč tam jedu je ten, že si chci slpnit svůj sen stát se herečkou. Teta mi v Anglii našla několik castingů, do kterých bych se hodila.

Zbudila jsem se v 7 hodin. Nemohla jsem spát, protože se už týden těším do Anglie.
,,Ahoj´´ pozdravila jsem svého bílého kocoura Boba, který mimochodem jede se mnou taky do Anglie
Oblékla si svůj nejlepší top, udělala si něco s vlasama a šla si vyčistit zuby. Všechno mi trvalo asi 10 minut. Šla jsem po našich červených schodech do kuchyňky. K snídani jsem si vzala celozrný chléb se šunkou.
,,Dobré ránko, sluníčko´´ pozdravil mě táta
,,Dobré ráno,, zdvořile jsem mu odpověděla
Pak přišla mamka, tu jsem také pozdravila.
Snídaně byla výborná. Mamka mi dala kufr, do kterého jsem si pak dala oblečení, hygienu atd.
Měla jsem zbalíno, tak jsem zavolala své nejlepší kamarádce, aby přišla k nám.
,,Čáu´´ před dveřmi stála má nejlepší kámoška Valča
,,Čáu´´ odpověděla jsem jí
,, Pojď dál´´ pozvala jsem ji k nám
Šli jsme do mého pokoje. Valča mi dala řetízek, aby kdyby mi bylo smutno vzpoměla si na naše různé výlety. Domluvili jsme se, že jí budu volat každý týden. Bohužel už přijel taxík. Rozloučila jsem se, se všemi a dala si do kufru mé věci. Boba, kterého jsem měla v přepravce si vzala sebou do taxíku a jeli jsme.

Nedočkavost- Jak to dopadlo

14. dubna 2013 v 17:29 | Kačík |  Téma týdne
V minulém článku jsem vám psala jak se těším na sobotu.
Dopadlo to přesně podle mých představ. Byla tu celá moje rodina. Teta upekla čokoládový dort s jahodama a malinama. Tak kolem třetí hodiny odpoledne byla trampolína hotová. Skáče se na ni moc dobře, už umím nějaké triky. Nakonec mp4 byla ještě lepší už na ní mám 56 písniček a 2 filmy. :)

Nedočkavost aneb já

12. dubna 2013 v 17:20 | Kačík |  Téma týdne
Nedočkavá jsem teď právě já. Celý týden se těším na zítřek. Proč? Protože, zítra bude oslava strejdy narozenin, sestřenky a mých. Já je mám sice až 18.dubna. Taky dostanu dárky už vím, že od mamky dostanu Mp4 přehrávač. Když bude hezky budeme opékat špekáčky. Málem jsem zapomněla já a sestřenka (bydlíme spolu v domě i tetou a strejdou) dostaneme trampolínu 2,5 m šířky. Doufám, že se netěším zbytečně. Smějící se

Jsem zpět

12. dubna 2013 v 17:10 | Kačík
Omlouvám se, že jsem tu nebyla. Jestli chcete udělám další část Nová láska. Možná i nový příběh. Jen si napište.