Zavírám knihu tajných přání a snů. Začnu opět odpočátku.

Příběh- Vezmeš si mě?

30. dubna 2013 v 20:20 | Kačík |  Jednorázovky
Byl krásný letní den a já s mým přítelem jsme právě oslavili pět let co jsme spolu. Přišla jsem na večeři, na kterou mě můj přítel Kevin pozval. Vzala jsem si na sebe fialové šaty, které na ramínkách měly rudé růže. Jako předkrm jsem si dala lehčí dortík, k hlavnímu jídlu jsem si dala pikantní kuře s bramborama a nakonec ovocný salát. Oba jsme dojedli a Kevin šel ke mě. Poklekl a zeptal se mě,, Ariano Kvízová, vezmeš si mě za muže?,,. Hned jsem mu skočila do náruče a řekla ano.
Od toho dne uplynulo šest měsícu a my se připravovali na svatbu. Všechno šlo podle plánu už zbýval jen týden a my měli všechno zařízené. Teda kromě šatů, hned toho dne jsem šla se svojí nejlepší kamarádkou do jednoho menšího svatebního obchůdku a tam jsme vybrali jedny překrásné šaty. Po zbytek týdne jsem byla celá natěšená.
Už, už měl být ten velký den D. Přijela k nám moje sestra, s kterou mimochodem můj přítel na střední chodil. Bohužel má sestra byla pořád do Kevina zamilovaná.
Byl ten velký den D, na který jsem se připravovala dlouho. Už jsem měla šaty, makeup, účes a měla jsem už jít a vzít si mého příteli a být maželé. Šla jsem pomalu k oltáři a má sestra se zvedla a v pohodě šla ke Kevinovi a políbila ho, můj přítel ji nechtěl políbit a tak ji odstrknul. Ona pak odešla, ale před tím zařvala na mě tvůj přítel tě podvedl, včera semnou. Nevěřila jsem jí, ale když jsem se podívala na Kevina koukal úplně někam jinam. Zeptala jsem se ho na to, řekl že ne, hned jsem poznala že lže, tak jsem s pláčem utekla od oltáře. Odstěhovala jsem se od něj a koupila si svůj byt.
Teď po 6 letech, co se to stalo žiju s mou adoptovanou dcerou Hankou a kočkou. Máme krásný život a za to jsem ráda.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čteš mé příběhy ?

Ano 42.7% (35)
Ne 57.3% (47)

Komentáře

1 magicmax magicmax | Web | 30. dubna 2013 v 21:36 | Reagovat

Tady se to mění jako váha teletubbies ale jinak kráce škoda že je to pravda.

2 chatovsem chatovsem | Web | 30. dubna 2013 v 21:40 | Reagovat

Kačko jestli ti tak mohu říkat mám pro ebe nábítku nechceš být moje spoluadminka si jediná které to nabízím ale k tomu hlavnímu psala by si to samé co tady jak často chceš akorát krátké aspoň o 8 řádků méně než zde v tomto článku a ježtě něco na svůj blog sem se nažil a doufám že to tak je sam dával jen to nejlepší z internetu a nechci rušit tradici to není ale to nemyslím špatně naopak myslím že si na to dobrá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama