Zavírám knihu tajných přání a snů. Začnu opět odpočátku.

Červenec 2013

Nový život v Anglii 3. díl

22. července 2013 v 22:28 | Kačík |  Nový život v Anglii
Díl.1 Zde
Díl.2 Zde

Po hodině jsem se s Tobim vrátila zpátky k tetě a pomohla jsem mu na zahradě. Schrabávaly jsme listí, Tobi zastřihával keře byl moc šikovnej.
Když už se začínalo stmívat já se s Tobim rozloučila a šla jsem k sobě do pokoje, ale byla jsem v něm jenom chvíli, protože mě zavolala Aria ať jdu na večeři, tedy zaklepala a pak mi to řekla.
K večeři byla grilovaná makrela s dušenou zeleninou a jako pití borůvkový džus, který jsem naposledy pila před týdnem. Po večeři jsem šla do své vlastní koupelny, kterou jsem si při příjezdu neprohlídla a páni. Koupelna byla světle modře vymalovaná a podlaha byla s tmavě modrými kachličkami, nesmělo chybět zrcadlo, které mi bylo opravdu obrovské, protože jsem se v něm vyděla celá. Vana byla perfektní, hodně pohodlná hned jsem si do ní vlezla i s oblečením, abych vyzkoušela její pohodlí, sprcha tam nebala, ale to mi vůbec nevadilo.
Po prohlídce mé krásné koupelny jsem si sice pozdě, ale to nevadí vybalila věci. Když jsem měla všechno vybaleno šla jsem si dát vytouženou koupel po dlouhém dni. Voda byla příjemná ani ne moc teplá, ale ani studená prostě akorát. Ubyla hodina a moje koupel skončila, oblékla jsem si své oblíbené červené pižámko se zebrou a šla jsem si vyčistit zuby. Rozhodla jsem se jelikož bylo teprve devět, tak si půjdu do obýváku pustit nějaký film. Šla jsem po dřevěných schodech a došla jsem rovnou do obýváku. Sedla jsem si na krásnou pohovku, vzala do ruky ovladač a zapla televizi. Po asi deseti minutách jsem našla mtv. Nevím jak, ale usnula jsem, což bylo divný, protože jsem nebyla vůbec unavená.
V sedm ráno mě Aria našla v obýváku, jak spím, tak mě vzbudila, abych nepřišla pozdě první den do školy. Je moc hodná. Pomalu jsem otevírala oči až pak mi to došlo. První den školy v Anglii a já nestíhám, protože autobus mi jede v 7:30, takže jsem měla jen 30 minut pro sebe.
Poděkovala jsem Arie, že mě vzbudila a bleskurychle jsem běžela do svého pokokoje pak i do své koupelny abych se trošku skrášlila. Vyčistila jsem si zuby, opláchla si pleť a pak teprve jsem si na obličej dala make-up, řasy proudloužila díky řasence a dala jsem si meruňkový lesk na rty. To by mi stačilo. Vlasy jsem si učesala a upletla do rybího copu a vyběhla jsem z koupelny. Otevřela jsem svou skříň a vyndala jsem si orandžové tílko, ke kterému jsem si vzala džínové šortky. Uběhlo už 15 minut od mého probuzení a já se šla nasnídat. Říkala jsem si máš čas to zvládneš. Teta byla pryč, takže jsem musela poprosit Ariu, aby mi řekla kde jsou lupínky. Naštěstí mi je našla rychle, tak jsem si je dala s mlékem a ještě jsem si udělala latté. Nasnídala jsem se za deset minut a už jsem měla jen 5 minut abych se, co nejrychleji přesunula před dům a šla asi padesát metrů na zastávku, kde mi měl jet aoutobus. Vzala jsem tašku, obula jsem si žluté balerínky.
,,Ahoj, Ario přijedu v pět´´ to byla moje poslední slova před odchodem co jsem Arii stačila říct.
Koukla jsem na svoje hodinky díky, kterým jsem zjistila, že mám jen dvě minuty. Běžela jsem na zastávku. Stihla jsem to!! Autobus přijel hned v tu chvíli kdy jsem přiběhla na zastávku. V autobuse byl i Tobi a držel mi tam místo! Sedla jsem si k němu.
,,Ahoj´´ pozdravil mě
,,Čau´´ řekla jsem štastně, protože jsem byla ráda, že jsem to stihla a, že ho ráda vydím
,,Jak je?´´
,,Fajn´´ odpověděl a usmál se
,,Já se mám taky fajn´´ úsměv jsem mu opětovala
,,Budeš ve škole chodit na nějakej kroužek´´ zeptal se mě
,,Ještě nevím, je tam i dramaťák´´ zeptala jsem se ho
,,Jo, je´´
,,Tak se tam pak přihlásím´´
,, A ty budeš chodit na nějakej, nebo chodíš?´´
,,Jo, chodím na zpěv´´
,,Na zpěv?´´ jeho odpověď mě zaskočila
,,Ty umíš zpívat?´´
,,Jo´´
,,Tak to si tě někdy poslechnu´´ přátelsky a jemně jsem ho bouhla do ramene

Kontrola affs

22. července 2013 v 19:53 | Kačík
Kontrola affs, která probíhá od 23.7.2013 do 28.7.2013
Zapište se mi takto
1) Přezdívka
2) Blog
3) Proč chcete být mé affs
Kdo se nezapíše toho si odeberu z affs.

Zakázané ovoce

20. července 2013 v 20:46 | Kačík |  Téma týdne
Zakázané ovoce prý nejlépe chutná, což je ve většině případů pravda.
Co to vůbec znamená?
Zakázané ovoce je označení touhy po nečem co máme zakázané, ale chceme to zkusit i přesto.
Také se tyto dvě slova objevují v bibli kde se tyto zapovězené plody nacházejí na stromě v zahradě Eden a jsou snězeny Adamem a Evou, které pak Bůh vyhodí z Ráje.
Zakázané ovoce u jiných lidí než u mě.
Někteří mají jako zakázané ovoce drogy, alkohol nebo sex, ale také někdo může mít za zakázané ovoce třeba jen nejezení jídla před spaním nebo nejezení jídla po šesté hodině večer. Stejně tak jsou na tom lidé, kteří chtějí zhubnout a drží diety tak mají zakázané jíst ty jídla, která prostě nemůžou. Někdo může mít zakázaným ovocem nevěru. Ti, kteří mají cukrovku mají třeba nejezení sladkostí, i když by chtěli. Ti, co se sebepoškozovali sice už s tím přestali, ale pořád mají touhu si ubližovat a to je jejich zakázaným ovocem, které je, ale vážnější než to nejezení jídla před spaním.Každý člověk to má prostě jinak.
Zakázané ovoce u mě.
Mým zakázaným ovocem je nejezení před spaním, i když to většinou nevydržím a prostě si vezmu něco na zub.
Jaké je zakázané ovoce u vás?
Je vaše zakázané ovoce vážnější nebo to máte stejně jako já?

Noc u prababičky

19. července 2013 v 11:30 | Kačík |  Jednorázovky
Když jsme byli v Chorvatsku tak jsme se tam z holkama strašily a mě napadl jeden takový menší příběh. Tak tady ho máte!

"Už jste někdy spali u své prababičky? Já jednou ano a naposledy. Spala jsem tam se svým dědou, když jsme ji šli navštívit. Prababička má malý domek u lesa. Všechno bylo v pořádku, bavili jsme se o všem možném. Já na duchy nikdy nevěřila, až po té jedné noci. Bylo to šílený. Šli jsme spát asi v 11 večer. Všichni jsme spali v jedné místnosti. Vše začalo, když jsem se probudila asi ve 2 ráno. Slyšela jsem divnej zvuk. Koukla jsem se z okna a viděla pána. Kopal díru do země. Měla jsem z toho divný pocit, ale měli jsme zamknuto, tak jsem to neřešila. Pomalu jsem tedy zase usínala, ale najednou slyším, jak kamínky naráží o okno. Odhrnula jsem závěs a ten pán koukal přímo do toho okna, kde jsem spala. Strašně jsem se lekla. On navíc začal ukazovat do té díry, co vykopal. Vzbudila jsem dědu, a hned mu to řekla. Podíval se z okna a viděl to také. Chvíli jsme na něj koukali, ale prostě tam jen stál a nic nedělal. Nechtěli jsme budit prababičku, tak jsme šli zase spát. Ráno, než jsme to řekli prababičce, jsme se koukli z okna, jestli tam je ta díra. A ta díra tam nebyla! Řekli jsme to tedy prababičce, co se tu noc stalo. Já i děda jsme byli v šoku z toho, co nám prababička řekla. Prý toho pána občas taky vidí uprostřed noci. Nikdy jindy, než v noci ho neviděla a pokaždé, když se šla kouknout, jestli tam je ta díra, tak tam není vůbec nic. Řekla nám, že tam aspoň není sama a že jí ten pán nikdy nic neudělal. Já už tam nikdy spát nebudu!"